EL-GRZEŚ Spółka z o.o.
ul. Wierzbowa 6, Roszkowo

83-000 Pruszcz Gdański
NIP 604 016 12 15, REGON 221992252, BDO 000516613

Przedsiębiorstwo Usług Elektro-Energetycznych
„El-Grześ” Bogusław Grześkowiak w spadku
ul. Mickiewicza 2/3, 83-000 Pruszcz Gdański

NIP 593 000 85 82 , REGON 190631316

Adres korespondencyjny firm:
Roszkowo, ul. Wierzbowa 6
83-000 Pruszcz Gdański
tel./faks 58-683-32-01
Godziny otwarcie: pon-pt: 7:00 – 15:00
el-grzes@el-grzes.pl
biuro@el-grzes.pl

SEKRETARIAT

Kamila Mędyk
Asystent ds. administracyjnych
tel./faks 58-683-32-01
k.medyk@el-grzes.pl

PREZES ZARZĄDU / DYREKTOR NACZELNY

Krzysztof Pałucki
Prezes Zarządu / Dyrektor Naczelny
k.palucki@el-grzes.pl

DZIAŁ NADZORU TECHNICZNEGO

Sławomir Milewski
Dyrektor ds. Techniczny
s.milewski@el-grzes.pl
Adam Szamlewski
Kierownik Robót Elektrycznych
a.szamlewski@el-grzes.pl

Krzysztof Rechinbach
Kierownik Robót Elektrycznych
k.rechinbach@el-grzes.pl

Kamil Skarzyński
Inżynier budowy
k.skarzynski@el-grzes.pl
Grzegorz Rymuza
Administrator sieci
g.rymuza@el-grzes.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Marta Poroś
Dyrektor ds. Rozwoju
m.poros@el-grzes.pl
Mateusz Ojdowski
Specjalista ds. Ofertowania
m.ojdowski@el-grzes.pl

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Magdalena Pałucka
Główna Księgowa
m.palucka@el-grzes.pl
Anna Milewska
Księgowa
a.milewska@el-grzes.pl

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest El-Grześ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Roszkowo ul. Wierzbowa 6, 83-000 Pruszcz Gdański. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obsługi korespondencji przez okres niezbędny do realizacji celu. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).