EL-GRZEŚ Sp. z o.o. powstała 1.01.2014 roku. Oferuje szeroki zakres usług elektro-energetycznych począwszy od projektu po wykonawstwo.
Jej bazą jest doświadczenie Przedsiębiorstwa Usług Elektro-Energetycznych “EL-GRZEŚ” Bogusław Grześkowiak dlatego jest rzetelnym i sumiennym wykonawcą.
Specjalizujemy się w wykonawstwie instalacji elektrycznych i energetycznych. Wykonujemy instalacje teletechniczne, odgromowe oraz systemy okablowania strukturalnego.

Naszą działalność opieramy na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej pracy w branży oraz ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji. Posiadamy zaplecze techniczne i personalne, które pozwala nam realizować zarówno małe jaki duże inwestycje.

Działamy dla naszych klientów i dzięki nim, dlatego staramy się podchodzić do każdego indywidualnie i z szacunkiem. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zawsze gotowi udzielić fachowej porady.

Naszym celem jest by marka „El-Grześ” powszechnie kojarzyła się z rzetelnością, jakością i solidnością wykonywanej pracy.
Profilem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo instalacji elektroenergetycznych. Inwestycje realizujemy na podstawie naszych opracowań projektowych lub dokumentacji otrzymanych od inwestora.
Powierzone zadania wykonujemy terminowo z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych.